Mihkel Eller

Projektijuht – Õhtujuht/DJ

 

Mihkel Eller on põhikohaga peoplaneerija ning meelelahutaja juba üle 20 aasta. On aidanud kaasa üle 1000 peo toimumisele. Lisaks sündmuste korraldamisele on ka tänaseni aktiivne DJ ning õhtujuht. Lisaks firma- ning erapidudele mängib juba üle 10 aasta resident DJ’na ööklubis Venus. Tunneb Eesti meelelahutusmaastiku läbi ja lõhki ning paneb oma kogemuse ning tutvused Teie eest tööle, et korraldada tõeliselt meeldejääv sündmus.

 

GSM: +372 566 66822

mihkel@peod.ee

 

Aaro Põder - DJ

Aaro Põder

Tehnik – DJ

 

Aaro Põder on DJ alates 2005 aastast ning mänginud enam kui 500’l peol. Sündinud Hiiumaal ning alustas enda DJ karjääri seal asuvates ööklubides Rannapaargu ja Carriba mängides. Alates 2006 aastast on aidanud Hiiumaa suurima heli- ja valgustehnika rendiettevõttel teenindada erinevaid sündmusi. Koostööd teinud enamus Eesti A kategooria ja ka vähemtuntud bändidega. Peale Tallinna kolimist on spetsialiseerunud ainult firmapidudel ning eraisikute tähtpäevadel DJ’na mängimisele ning tehnika rendi pakkumisele. Mõned ettevõtted kelle firmapidusi Aaro on aidanud läbi viia on järgmised G4S, Baltic Agro, Coop, ISS, Luminor Liising, Nordea, Orkla AS (Kalev), Raha24, Swedbank, Swissotel ja Tallinna Kaubamaja.

 

aaro@peod.ee

 

 

Allan Peramets - pikaaegne DJ

Allan Peramets

DJ/VJ

 

Allan Peramets on olnud DJ juba nii ammu, et keegi mäleta enam seda algust. Resident DJ Venuses ja Vaarikas ning kindla peale minek ka erinevatel firma- ning erapidudel. Pealekauba eriti muheda olemise ning hea huumoriga. Teeb hea meelega videodiskot.

 

allan@peod.ee

 

Kristel Vahtra

Projektijuht

 

Kristel Vahtra aitab igapäevaste päringute ning pidude kokkupanekuga. Heas mõttes maksimalist kes hoolitseb, et Teie sündmusel oleks kõik detailideni läbimõeldud ja paigas. Pidude korraldamise kogemus aastast 2005.

 

GSM: +372 50 43045

kristel@peod.ee

 

 

CrystalShine OÜ

Narva mnt. 7
10117 Tallinn
Reg.nr 11397733
KMKR nr EE101328791
Tel: +372 686 1777
info@peod.ee