Virtuaalpidu

Võimalus töötajaid nende panuse eest tänada. Ohutult.

Traditsioonilised peod hetkel ei toimu – kuid pidu ei pea ära jätma. On aeg tänada enda kollektiivi teistmoodi. Oleme kokku pannud kuluefektiivse virtuaalstuudio Radisson Blu Olümpia konverentsisaali. Sündmus edastatakse läbi mitme kaamera eri võttenurkade ning salvestatakse ette või kantakse üle reaalajas. Toome virtuaalsündmuse töötajate arvuti ning telefonide ekraanidele. Ohutult. Kogu sündmuse kontseptsioon on telesaate sarnane mille fookuses on Teie ettevõte ning inimesed kes seal töötavad.

Edastame ülekande läbi spetsiaalse maandumislehel asuva turvalise videopleieri kuhu pääsevad vaatajad ligi emaili lingiga ning soovikorral on võimalik ligipääs kaitsta parooliga. Virtuaalne sündmus salvestatakse ning kes ei saanud live'i ajal jälgida saavad sündmust järelvaadata. Sündmuse sisu osas aitame kaasa mõelda - tähtis on Teie seatud eesmärkide täitmine. Ettekujutuse loomiseks milline sisu võib Teie virtuaalpeol olla, oleme allpool kokku pannud näidis ajakava ning esinejad. Eriline aeg nõuab teistsugust lähenemist, ka firmapidudele.

Virtuaalse peo toovad Teieni

Stuudio

 
 

Virtuaalpeo formaat on tavapärasest peost väga erinev. Kuna inimeste tähelepanu hajub ekraani taga kiiresti, eriti koduses keskkonnas, siis soovitame võimalusel teha sündmus tööpäeval ning tööajal. Nii saavad ka lapsevanemad kellel kodus muud toimetused ootavad virtuaalpidu nautida. Kui aga töötajate tööd arvestades see võimalik ei ole on parim aeg peo ülekandmiseks siis kui enamus töötajad äsja koju on jõudnud.

Virtuaalpeol kohapeal piisab ka ainult ettevõtte juhist kes kõne peab, kuid vajadusel saame kõne ka ette salvestada. Kui aga Teie kollektiiv töötab nagunii osaliselt koos siis lisaväärtust annab sündmusele see kui mõned tänukirjade saajad hajutatult peoruumis kohapeal tänukirju vastu on võtmas. Radisson Blu Olümpia Alfa saal on ehitatud kuni 450 inimese sündmuste jaoks sobiliku ventilatsioonisüsteemiga ning saame tänu suurele põrandapinnale tagada piisava hajutatuse töötajate vahel kurja viirust kartmata.

Virtuaalpeo näidis ajakava


14:50 Striimimiskeskkonnas sündmuse avapilt koos 10:00 minuti countdown'iga

15:00 Virtuaalpeo avanumber (näiteks elektriviiuldaja või uv trummishow)

15:04 Moderaatori avasõnad, mille järel kutsub lavale ettevõtte juhi avasõnadeks

15:07 Ettevõtte juhi või juhtide kõne töötajatele

15:15 Eelsalvestatud video - mida arvavad töötajad sellest aastast, aasta valu ja võlu

15:20 Moderaator kaasab reaalajas vaatajad kahepoolsesse tegevusse

15:40 Moderaator juhatab sisse tänutseremoonia ja selgitab kategooriaid

15:42 Töötajate tunnustamine

16:55 Sündmuse kokkuvõte ja lõpetamine

16:00 Lõpulaul akustilises esituses

Miks virtuaalpidu?

Innovatiivne

Näitab ettevõtte suhtumist

Leiate lahendusi keerulisel ajal

Soodsam kui tavapidu

Jääb ära cateringi kulu

Meelelahutus oluliselt soodsam

Motiveerid meeskonda

Tunnustamist väärivad isikud

saavad tunnustatud!

Küsi kohe kuupäeva saadavust!

+372 686 1777

info@peod.ee

CRYSTALSHINE OÜ krediidireiting

CrystalShine OÜ

Narva mnt. 7, 10117 Tallinn, Estonia
Reg.nr 11397733
KMKR nr EE101328791